Dlaczego warto korzystać z portalu iFirma?

ifirmaProwadzenie księgowości to nadrzędna kwestia w każdej firmie.

Wystawianie faktur lub rachunków, kierowanie ich do właściwego odbiorcy, rozliczanie VAT, prawidłowe księgowanie dokumentów przychodzących – to tylko niektóre przedsięwzięcia obejmujące administracyjną stronę przedsiębiorstwa.

Wielu przedsiębiorców korzysta na tej płaszczyźnie z pomocy portalu iFirma który umożliwia samodzielną realizację działań związanych z księgowością.

Analizując tę kwestię należy podkreślić, że rejestracja w portalu jest całkowicie darmowa, a co ważniejsze, przez trzy miesiące każdy klient może bezpłatnie korzystać ze wszystkich narzędzi. Jest to czas, w którym można dokonać wiarygodnej weryfikacji oraz oceny przydatności witryny iFirma.pl

Klienci, którzy chcą korzystać z tego rozwiązania po upływie wspomnianych trzech miesięcy, muszą wykupić jeden z dostępnych pakietów, regulując określoną należność.

Warto dodać, że w dowolnym momencie można dopełnić wybrany pakiet dodatkowymi usługami, które są dostępne w ofercie witryny.

Korzystanie z narzędzi, jakie w swoich zasobach posiada portal iFirma jest bardzo proste, dzięki czemu sprawdzi się nawet w przypadku osób, które do tej pory nie miały żadnego kontaktu z księgowością.

Zasadniczo większość zadań realizowana jest przez inteligentne aplikacje, obowiązkiem użytkownika jest wyłącznie regularne wprowadzanie niezbędnych danych oraz ewentualnych informacji o kontrahentach.

Ponadto w każdej chwili można skorzystać z pomocy kompetentnego doradcy, który jest dostępny online.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s